E-CO Flex – automatyczna stacja pakująca dla e-commerce

E-CO Flex – automatyczna stacja pakująca dla e-commerce

E-CO Flex to zautomatyzowana stacja pakująca wspierająca operatorów w pakowaniu produktów e-commerce. E-CO Flex jest w stanie wybrać z magazynu gotowe pudełko o odpowiednim rozmiarze na podstawie produktów, które mają być w nim zapakowane, dzięki interakcji z systemem zarządzania klienta lub po sprawdzeniu przychodzących produktów za pomocą skanera.
Urządzenie ustawia wstępnie sklejone pudełko, zamyka dno ( taśmą lub klejem) i aplikuje etykietę identyfikacyjną pudełka, dzięki czemu operator może łatwo umieszczać wewnątrz produkty i wypełniać puste przestrzenie. Na koniec pudełko jest przekazywane przez operatora do stanowiska zamykania, które w razie potrzeby może również odpowiednio zmienić wysokość pudełka, a na końcu zamyka pudełko (taśma ​​lub klej).

E-CO Flex - automatyczna stacja pakująca dla e-commerce

E-CO Flex ma bardzo kompaktowe rozmiary, dzięki czemu można go zintegrować z istniejącymi układami i dostosowuje się do prędkości operatora, dzięki czemu operacje pakowania są łatwiejsze i płynniejsze.

Grupa IMA

Założona w 1961 roku firma IMA jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji automatów do przetwarzania i pakowania produktów farmaceutycznych, kosmetycznych, spożywczych, herbaty i kawy oraz automatyzacji procesów przemysłowych. Grupa IMA liczy ponad 6800 pracowników, z czego około 38% pracuje za granicą. Grupa jest obecna w ponad 80 krajach, opiera się na 53 zakładach produkcyjnych i posiada ponad 3000 aktywnych patentów i zgłoszeń patentowych na całym świecie.

Więcej informacji: ima.it oraz industrialmeeting.club

Dodaj komentarz