Papier Mondi

Papier z barierą funkcjonalną 95/5 firmy Mondi we współpracy z maszyną Beck Packautomaten to następna generacja rozwiązań do pakowania w papier. Ekonomiczne rozwiązanie beck-paperbag Serienpacker vs oferuje kluczowe korzyści w handlu elektronicznym i środowiskach opakowaniowych dzięki większej trwałości, produktywności i łatwości obsługi dla operatorów. 

Współpracując z firmą Mondi, Beck Packautomaten opracował maszynę Paperbag do pakowania przy użyciu funkcjonalnych papierów barierowych z wbudowanymi „korzyściami operacyjnymi”. Podłoże papierowe dostępne jest w trzech klasach:

 • Asortyment obejmujący najróżniejsze opcje barier
 • Gama o najwyższych i najsilniejszych właściwościach mechanicznych
 • Gama o najcieńszych gramaturach papieru i powłoki

W torebce papierowej formowanej na Beck Paperbag można wykorzystać pasek zrywany ułatwiający otwieranie, a także klej do ponownego zamykania. Oprócz szerokiej gamy rodzajów, jest on również dostępny w kolorze białym, brązowym/gładkim lub z nadrukiem.


Mondi, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań i papieru, we współpracy z niemieckim producentem maszyn Beck Packautomaten, stworzył funkcjonalne rozwiązanie papierowe, które może zrewolucjonizować handel elektroniczny poprzez zastąpienie opakowań plastikowych i stworzenie opakowań o odpowiednich rozmiarach dla szerokiej gamy produktów.

 • Mondi nawiązało współpracę z firmą Beck Packautomaten, aby wprowadzić na rynek mocne, elastyczne rozwiązanie w zakresie opakowań papierowych dedykowane dla branży eCommerce.
 • Rozwiązanie wykorzystuje 95% papieru i nadaje się do recyklingu we wszystkich europejskich strumieniach odpadów papierowych.
 • Papier FunctionalBarrier może zastąpić niepotrzebne opakowania plastikowe, umożliwiając bezpieczne dotarcie przesyłek w trwałych opakowaniach o odpowiedniej wielkości.

Mondi, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań i papieru, nawiązał współpracę z niemieckim dostawcą maszyn Beck Packautomaten, aby stworzyć funkcjonalne rozwiązanie papierowe, które może zrewolucjonizować handel elektroniczny poprzez zastąpienie opakowań plastikowych i stworzenie opakowań o odpowiednich rozmiarach dla szerokiej gamy produktów.

Rynek eCommerce znacznie się rozwinął w ostatnich latach i będzie się systematycznie rozwijał w najbliższych latach. Oznacza to, że dystrybuowana jest szersza gama towarów, co wymaga opakowań o różnych rozmiarach, kształtach i wytrzymałości. Sprzedawcy internetowi aktywnie poszukują rozwiązań w zakresie opakowań, które są praktyczne (można stosować nadruki i automatyzować etykietowanie), zapewniają optymalną ochronę wysyłanych towarów i są zrównoważone ekologicznie. Także klienci końcowi preferują opakowania eCommerce, które nadają się do recyklingu.

Papier FunctionalBarrier firmy Mondi składa się w 95% z papieru i charakteryzuje się ulepszonymi właściwościami barierowymi, aby zagwarantować doskonałą ochronę produktu przed parą wodną i wilgocią. Jest to niezbędne w przypadku wielu wysyłanych produktów, w tym towarów elektronicznych czy odzieżowych. Papier charakteryzuje się większą wytrzymałością, dzięki czemu można nim pakować cięższe przedmioty bez ryzyka pękania papieropaku. Papier jest pozyskiwany w sposób ekologicznie odpowiedzialny, wykonany z materiałów odnawialnych i nadaje się do recyklingu w istniejących systemach recyklingu w całej Europie.

Zautomatyzowana maszyna pakująca beck-paperbag Serienpacker vs zapewnia pakowanie produktów o różnych rozmiarach zgodnie z ich wymaganiami. Maszyna mierzy zapakowany towar i oblicza potrzebny papier, redukując nadmierne zużycie materiału, a tym samym minimalizując straty i koszty materiału do pakowania. Stabilne zgrzewanie papieru Mondi ze wszystkich czterech stron opakowania zapewnia spełnienie wymagań logistycznych i ochronę towarów w transporcie – co zostało pomyślnie udowodnione podczas testów w laboratorium Mondi posiadającym certyfikat ISTA.

Każdego dnia na całym świecie przewożone są wszelkiego rodzaju towary. Potrzeba tworzenia opakowań na zamówienie, które ograniczają ilość odpadów, chronią szeroką gamę produktów i realizują cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, jest ogromna. Papier Mondi z barierą funkcjonalną umożliwia sprzedawcom internetowym dalsze ograniczanie zużycia materiałów pakujących z plastiku.

Papier FunctionalBarrier firmy Mondi charakteryzuje się doskonałą jakością, możliwością zadruku i naklejenia etykiety kurierskiej na zautomatyzowanych liniach pakujących Beck Packautomaten i jest zrównoważonym rozwiązaniem, które zastępuje plastikowe opakowania w przypadku przesyłek internetowych. 

Implementacja systemów Paperbag w logistyce sprzedawców internetowych z branży odzieżowej znacznie zmniejszone zostało zużycie tworzyw sztucznych.

Papieropaki – pakowanie w koperty z papieru i tektury

Papieropak to opakowanie wykonane z papieru lub tektury, które jest używane do wysyłki towarów. Papieropaki są powszechnie używane w e-commerce, ponieważ są wytrzymałe, ekonomiczne i ekologiczne.

Papieropaki mają wiele zalet, w tym:

 • Są wytrzymałe i mogą ochronić towary przed uszkodzeniem podczas transportu.
 • Są ekonomiczne, ponieważ są wykonane z materiałów, które są łatwo dostępne i tanie.
 • Są ekologiczne, ponieważ są wykonane z materiałów, które są biodegradowalne i nadają się do recyklingu.

Papieropaki są wykorzystywane do wysyłki różnego rodzaju towarów, takich jak elektronika, książki, zabawki, odzież, części zamienne, akcesoria elektroniczne i wiele innych. Papieropaki mogą być wykonane w różnych rozmiarach i kształtach, aby dopasować się do różnych rozmiarów towarów.

Papieropaki są ważną częścią procesu wysyłki w e-commerce. Dzięki papieropakom towary są bezpiecznie transportowane do klientów, a klienci otrzymują swoje zamówienia w nienaruszonym stanie.


Pakowanie w papieropaki w systemie Beck packautomaten

Linia automatyczna serii Beck Paperbag VS

Dzień dobry!

Zapraszamy do zapoznania się z systemem pakowania w papier produktów i artykułów do wysyłki kurierskiej. Linia automatyczna serii Beck Paperbag VS jest w pełni automatyczną maszyną do pakowania papieru, która pakuje różne formaty towarów wysyłkowych i e-commerce w gotowe do wysyłki torby papierowe.

Maszyna jest maksymalnie zoptymalizowana pod kątem obsługi i dostępności. Obejmuje to również mobilny system drukowania i etykietowania, którego elastyczność uzupełnia etykieciarka firmy Bluhm Systeme.

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Więcej informacji: Pakowanie w papier​Beck Paperbag: Pakowanie w papieropaki

Linia automatyczna serii Beck Paperbag VS jest w pełni automatyczną maszyną do pakowania papieru, która pakuje różne formaty towarów wysyłkowych i e-commerce w gotowe do wysyłki torby papierowe.

Maszyna jest maksymalnie zoptymalizowana pod kątem obsługi i dostępności. Obejmuje to również mobilny system drukowania i etykietowania, którego elastyczność uzupełnia etykieciarka firmy Bluhm Systeme.

Serienpacker dla handlu elektronicznego i sprzedaży wysyłkowej

Niezależnie od tego, czy mają ten sam rozmiar, czy są dostosowane do produktu. Z zadrukowanym papierem lub z wyraźnym widokiem na produkt. Nasze Beck-Paperbager Serienpacker dla branży e-commerce spełniają wiele różnych wymagań. Ze skanowaniem i etykietowaniem, łącznie z ciągłym śledzeniem produktu – w standardzie.

Więcej: Pakowanie Ekologiczne


Maszyna pakująca Beck-paperbag Serienpacker

Maszyna pakująca Beck-paperbag Serienpacker to innowacyjne rozwiązanie do produkcji stabilnych, czterostronnie zamykanych toreb papierowych. Wykorzystuje zasadę Beck-Serienpacker, co gwarantuje nie tylko skuteczność pakowania, ale także łatwość obsługi i niezawodność.

Cechy maszyny pakującej Beck-paperbag Serienpacker:

 1. Uniwersalność materiałów: Możliwość stosowania papieru niebielonego lub bielonego, zadrukowanego lub niezadrukowanego. Dodatkowe materiały eksploatacyjne, takie jak klej czy nici do szycia, nie są wymagane.
 2. Zrównoważony rozwój: Papier pozyskiwany w sposób zrównoważony, stosunek papieru do plastiku wynoszący 95/5, nadający się do recyklingu papieru. Odpowiedź na wymagania zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym.
 3. Stabilne zgrzewy: Maszyna tworzy torby papierowe z stabilnymi zgrzewami na wszystkich 4 stronach, co spełnia wymagania logistyczne i zapewnia bezpieczne dostarczanie towarów.
 4. Zastosowanie w różnych branżach: Może być używana do pakowania przesyłek e-comemrce, artykułów FMCG, tekstyliów i produktów przemysłowych.

Opcje dodatkowe maszyny pakującej:

 • Integracja systemów skanujących i etykietujących: Usprawnienie procesu identyfikacji i znakowania produktów.
 • Integracja przenośników: Wprowadzenie i wyjmowanie produktów z linii pakującej.
 • Integracja systemów pakowania: Integracja z innymi systemami pakowania

Korzyści użytkowania maszyny Beck-paperbag Serienpacker:

 • Łatwa i szybka obróbka: Dzięki sprawdzonej zasadzie pakowania.
 • Doskonała zdolność zgrzewania: Stabilne uszczelnienia na torbach.
 • Unikalny stosunek masy do wytrzymałości: Wysoka wytrzymałość przy wyższych masach produktów.
 • Spersonalizowane nadruki: Możliwość personalizacji opakowań.

Zastosowanie nowego papieru z barierą funkcjonalną 95/5:

Firma Mondi we współpracy z Beck Packautomaten prezentuje nową generację rozwiązań do pakowania papierowego. Rozwiązania te oferują kluczowe korzyści w handlu elektronicznym i środowiskach opakowaniowych, takie jak większa trwałość, produktywność i łatwość obsługi dla operatorów.

Maszyny Beck-paperbag Serienpacker są dostosowane do różnych potrzeb klientów, oferując szeroki wybór podłoży papierowych i foliowych. Dla więcej informacji na temat produktów i rozwiązań oferowanych przez Beck Packautomaten, można odwiedzić oficjalną stronę internetową oraz stronę dotyczącą pakowania w papier.

Szybki kontakt z naszymi specjalistami: 501 685 074 i kontakt@di-zet.plBeck Packautomaten

Od założenia w 1958 r. Beck Packautomaten GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów automatycznych maszyn i systemów do pakowania w folie termokurczliwe. 

​Dzięki ponad 5500 klientom na wszystkich 5 kontynentach i doświadczeniu w pracy w ponad 40 sektorach Beck Packautomaten zdołał dostosować się do najróżniejszych wymagań dzięki swojej ofercie maszyn.

​Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty poligraficzne, artykuły papierowe, produkty tekstylne, sprzedaż wysyłkową i zwroty, produkty z tworzyw sztucznych i gumy, produkty techniczne, żywność, napoje, produkty z drewna, artykuły gospodarstwa domowego i rekreacyjne czy produkty medyczne. Każda z maszyn pakujących Beck Packautomaten oferuje unikalną, szeroką gamę możliwości i spersonalizowane rozwiązania w zakresie pakowania dla Twojego produktu.


Firma DI-ZET

Firma DI-ZET jest dystrybutorem rozwiązań Beck Packautomaten w Polsce. Firma powstała w 1990 roku w Warszawie. Jesteśmy obecni na rynku 30 lat. Rozpoczęliśmy wówczas współpracę z niemiecką firmą Cyklop w zakresie sprzedaży urządzeń pakujących oraz materiałów eksploatacyjnych. W zakresie technologii wiązania taśmą poliestrową jak i polipropylenową, oferujemy szeroką gamę urządzeń od najprostszych, ręcznych aparatów, poprzez pneumatyczne i bateryjne, aż do półautomatów i automatów. W pełni automatyczne linie pakujące konstruujemy według indywidualnych potrzeb Klienta. W zakresie owijarek do palet współpracujemy ze szwedzką firmą Cyklop Teknik produkującą te urządzenia w technologii Power Eco Stretch.