Linia automatyczna serii Beck Paperbag VS

Pakowanie w papieropaki

Linia automatyczna serii beck-paperbag Serienpacker vs jest w pełni automatyczną maszyną do pakowania papieru, która pakuje różne formaty towarów wysyłkowych i e-commerce w gotowe do wysyłki torby papierowe.

Maszyna jest maksymalnie zoptymalizowana pod kątem obsługi i dostępności. Obejmuje to również mobilny system drukowania i etykietowania, którego elastyczność uzupełnia etykieciarka firmy Bluhm Systeme.

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Więcej informacji: Pakowanie w papierPapier Mondi

Papier z barierą funkcjonalną 95/5 firmy Mondi we współpracy z maszyną Beck Packautomaten to następna generacja rozwiązań do pakowania w papier. Ekonomiczne rozwiązanie beck-paperbag Serienpacker vs oferuje kluczowe korzyści w handlu elektronicznym i środowiskach opakowaniowych dzięki większej trwałości, produktywności i łatwości obsługi dla operatorów. 

Współpracując z firmą Mondi, Beck Packautomaten opracował maszynę Paperbag do pakowania przy użyciu funkcjonalnych papierów barierowych z wbudowanymi „korzyściami operacyjnymi”. Podłoże papierowe dostępne jest w trzech klasach:

  • Asortyment obejmujący najróżniejsze opcje barier
  • Gama o najwyższych i najsilniejszych właściwościach mechanicznych
  • Gama o najcieńszych gramaturach papieru i powłoki

W torebce papierowej formowanej na Beck Paperbag można wykorzystać pasek zrywany ułatwiający otwieranie, a także klej do ponownego zamykania. Oprócz szerokiej gamy rodzajów, jest on również dostępny w kolorze białym, brązowym/gładkim lub z nadrukiem.


Mondi, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań i papieru, we współpracy z niemieckim producentem maszyn Beck Packautomaten, stworzył funkcjonalne rozwiązanie papierowe, które może zrewolucjonizować handel elektroniczny poprzez zastąpienie opakowań plastikowych i stworzenie opakowań o odpowiednich rozmiarach dla szerokiej gamy produktów.

  • Mondi nawiązało współpracę z firmą Beck Packautomaten, aby wprowadzić na rynek mocne, elastyczne rozwiązanie w zakresie opakowań papierowych dedykowane dla branży eCommerce.
  • Rozwiązanie wykorzystuje 95% papieru i nadaje się do recyklingu we wszystkich europejskich strumieniach odpadów papierowych.
  • Papier FunctionalBarrier może zastąpić niepotrzebne opakowania plastikowe, umożliwiając bezpieczne dotarcie przesyłek w trwałych opakowaniach o odpowiedniej wielkości.

Mondi, światowy lider w dziedzinie zrównoważonych opakowań i papieru, nawiązał współpracę z niemieckim dostawcą maszyn Beck Packautomaten, aby stworzyć funkcjonalne rozwiązanie papierowe, które może zrewolucjonizować handel elektroniczny poprzez zastąpienie opakowań plastikowych i stworzenie opakowań o odpowiednich rozmiarach dla szerokiej gamy produktów.

Rynek eCommerce znacznie się rozwinął w ostatnich latach i będzie się systematycznie rozwijał w najbliższych latach. Oznacza to, że dystrybuowana jest szersza gama towarów, co wymaga opakowań o różnych rozmiarach, kształtach i wytrzymałości. Sprzedawcy internetowi aktywnie poszukują rozwiązań w zakresie opakowań, które są praktyczne (można stosować nadruki i automatyzować etykietowanie), zapewniają optymalną ochronę wysyłanych towarów i są zrównoważone ekologicznie. Także klienci końcowi preferują opakowania eCommerce, które nadają się do recyklingu.

Papier FunctionalBarrier firmy Mondi składa się w 95% z papieru i charakteryzuje się ulepszonymi właściwościami barierowymi, aby zagwarantować doskonałą ochronę produktu przed parą wodną i wilgocią. Jest to niezbędne w przypadku wielu wysyłanych produktów, w tym towarów elektronicznych czy odzieżowych. Papier charakteryzuje się większą wytrzymałością, dzięki czemu można nim pakować cięższe przedmioty bez ryzyka pękania papieropaku. Papier jest pozyskiwany w sposób ekologicznie odpowiedzialny, wykonany z materiałów odnawialnych i nadaje się do recyklingu w istniejących systemach recyklingu w całej Europie.

Zautomatyzowana maszyna pakująca beck-paperbag Serienpacker vs zapewnia pakowanie produktów o różnych rozmiarach zgodnie z ich wymaganiami. Maszyna mierzy zapakowany towar i oblicza potrzebny papier, redukując nadmierne zużycie materiału, a tym samym minimalizując straty i koszty materiału do pakowania. Stabilne zgrzewanie papieru Mondi ze wszystkich czterech stron opakowania zapewnia spełnienie wymagań logistycznych i ochronę towarów w transporcie – co zostało pomyślnie udowodnione podczas testów w laboratorium Mondi posiadającym certyfikat ISTA.

Każdego dnia na całym świecie przewożone są wszelkiego rodzaju towary. Potrzeba tworzenia opakowań na zamówienie, które ograniczają ilość odpadów, chronią szeroką gamę produktów i realizują cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, jest ogromna. Papier Mondi z barierą funkcjonalną umożliwia sprzedawcom internetowym dalsze ograniczanie zużycia materiałów pakujących z plastiku.

Papier FunctionalBarrier firmy Mondi charakteryzuje się doskonałą jakością, możliwością zadruku i naklejenia etykiety kurierskiej na zautomatyzowanych liniach pakujących Beck Packautomaten i jest zrównoważonym rozwiązaniem, które zastępuje plastikowe opakowania w przypadku przesyłek internetowych. 

Implementacja systemów Paperbag w logistyce sprzedawców internetowych z branży odzieżowej znacznie zmniejszone zostało zużycie tworzyw sztucznych.


​Beck Packautomaten

Od założenia w 1958 r. Beck Packautomaten GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów automatycznych maszyn i systemów do pakowania w folie termokurczliwe. 

​Dzięki ponad 5500 klientom na wszystkich 5 kontynentach i doświadczeniu w pracy w ponad 40 sektorach Beck Packautomaten zdołał dostosować się do najróżniejszych wymagań dzięki swojej ofercie maszyn.

​Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty poligraficzne, artykuły papierowe, produkty tekstylne, sprzedaż wysyłkową i zwroty, produkty z tworzyw sztucznych i gumy, produkty techniczne, żywność, napoje, produkty z drewna, artykuły gospodarstwa domowego i rekreacyjne czy produkty medyczne. Każda z maszyn pakujących Beck Packautomaten oferuje unikalną, szeroką gamę możliwości i spersonalizowane rozwiązania w zakresie pakowania dla Twojego produktu.


Firma DI-ZET

Firma DI-ZET jest dystrybutorem rozwiązań Beck Packautomaten w Polsce. Firma powstała w 1990 roku w Warszawie. Jesteśmy obecni na rynku 30 lat. Rozpoczęliśmy wówczas współpracę z niemiecką firmą Cyklop w zakresie sprzedaży urządzeń pakujących oraz materiałów eksploatacyjnych. W zakresie technologii wiązania taśmą poliestrową jak i polipropylenową, oferujemy szeroką gamę urządzeń od najprostszych, ręcznych aparatów, poprzez pneumatyczne i bateryjne, aż do półautomatów i automatów. W pełni automatyczne linie pakujące konstruujemy według indywidualnych potrzeb Klienta. W zakresie owijarek do palet współpracujemy ze szwedzką firmą Cyklop Teknik produkującą te urządzenia w technologii Power Eco Stretch.